KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9715341
nr 971 5341
Alf Wallander
(1862-1914), Sverige
Blandteknik, Alf Wallander (1862-1914), förlaga till affisch. "Drillens operett", 1877, signerad, 103x70
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 juli 2015
kl 19:15:06
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Alf Wallander
Läs mer om Alf Wallander